youtube

21.07.2019 | 08.20 > 08:23

Luka Jović prvi put u slavnom belom dresu Reala (VIDEO)

Real Madrid CF

Napadač srpske reprezentacije Luka Jović odigrao je svoj prvi meč u najtrofejnijem evropskom klubu - Real Madridu. Fudbaler iz Bijeljine ušao je na poluvremenu utakmice koju je tim iz španske prestonice igrao protiv minhenskog Bajerna u okviru Međunarodnog kupa šampiona.

Miljan

Mislim da ce da se kaje zasto je otisao u Real. Mislim da je bilo bolje u Bajern koji ga je zeleo delio bi minutazu sa Levandovskim a posto Levandovski nije bas mlad i logocno je da bi ga Luka u jednom trenutku istisnuo iz prve postave. Igrao bi u ligi u kojoj je ostavio znacajan trag i verujem da bi se odlicno snasao. To sto je igrao u sredini nista cudno. Isko je u Malagi bio krilo a kada je dosao u Real gde da pored Ronalda igra krilo nego su ga spustali ofanzivni vezni pa levi vezni igrao je gde god zafali ali to je to kada odes u veliki klub i trpis ponizenja. Bolje je otici gde ces biti cenjen postovan i igrati na poziciji na kojoj igras. Luku vec sledece godine vidim negde na pozajmici u nekom drugom klubu.

Odgovori 44 10

Svrake pokupile ceo plen sa Bramal lejna (VIDEO)

Njukasl Junajted je slavio 2:0 na gostovanju Šefild Junajtedu golovima Alana Sent Maksimana i Džondža Šelvija. U ovom meču se istakao i golman Njukasla Martin Dubravka koji je najzaslužniji što je pored imena njegove ekipe ostala nula na semaforu.

Goleada na Enfildu - sedam golova u derbiju Mersisajda

Pogledajte sve golove sa velikog gradskog derbija Liverpul - Everton, koji je završen pobedom Redsa 5:2

Solšer za SK: Naše najbolje prvo poluvreme u sezoni

Poslušajte šta je nakon pobede nad Totenhemom rekao menadžer Mančester Junajteda Ole Gunar Solšer, on je konstatovao da je njegov tim odigrao najbolje prvo poluvreme u sezoni.

Ali za SK: Bili smo u dobroj seriji, razočarani smo...

Poslušajte šta je nakon meča sa Mančester Junajtedom i poraza od 2:1 u izjavi za Sport Klub rekao strelac jedinog gola za Totenhem Dele Ali.