Sport klub

22.07.2019 | 06.20

Mladi Norvežanin baš nije umeo da iskoristi "poklon"

Na utakmici Evropskog prvenstva za igrače do 19 godina videli smo veliki promašaj napadača Norveške Larsona, koji nije umeo da iskoristi poklon od protivničke odbrane, iako se našao sam pred golom.

Strasno..

Ovaj momak kroz sve 3 utakmice nista nije pokazao, samo se pitam kako je stigao da igra u reprezentaciju.. Promasio mnogo zicera, previse je spor i td i td ... Nece nista napraviti u fudbalu to je fakt :) LP.

Odgovori 1 0

U rangu Krosovog projektila - golčina Emrea Kilinča!

Nakon Tonija Krosa na meču Selta - Real, videli smo još jedan prelep gol na fudbalskim mečevima igranim u subotu, igrač Sivas Emre Kilinč spektakularnim pogotkom zapečatio je pobedu svog tima nad Bešiktašom.

Het-trik Pukija na drugom nastupu u PL (VIDEO)

Pogledajte golove sa meča Norič - Njukasl, koji je obeležio sjajni finski napadač Temu Puki, postigavši sva tri gola za ekipu Kanarinaca. On je već na drugom nastupu u najjačoj ligi sveta uspeo da stigne do het-trika.

Drama u Turskoj posle sudara golmana sa igračem (VIDEO)

Golman ekipe Sivasa Mamadu Samasa teško se povredio u sudaru sa igračem Bešiktaša, nekoliko minuta je nepomičan ležao na zemlji, a kada je napokon uspeo da ustane, onesvestio se i pao na zemlju. Drama na stadionu Sivasa trajala je nekoliko minuta.

Poketino za SK: Zadovoljan sam, ali moramo napredovati

Totenhem je u uzbudljivom meču igrao nerešeno sa Mančester Sitijem 2:2, poslušajte šta je nakon utakmice rekao menadžer Spursa Maurisio Poketino u izjavi za Sport Klub.