Sport klub

17.08.2019 | 21.55 > 22:03

Drama u Turskoj posle sudara golmana sa igračem (VIDEO)

Besiktas JK

Golman ekipe Sivasa Mamadu Samasa teško se povredio u sudaru sa igračem Bešiktaša, nekoliko minuta je nepomičan ležao na zemlji, a kada je napokon uspeo da ustane, onesvestio se i pao na zemlju. Drama na stadionu Sivasa trajala je nekoliko minuta.

Komentari (2)

Pitanje

jezivo, a on jos hteo da ostene da brani. strasnooo!!!!

Odgovori 23 1

Zivan

Izginu golman kao nemac

Odgovori 5 31

Fudaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Bornmut protiv Evertona do tri boda

Bornmut je nakon dva vezana poraza do pobede u petom kolu PL došao na svom terenu protiv Evertona.

Arsenal poklonio bod Votfordu

Arsenal je vodio 2:0 na gostovanju Votfordu, ali greškama je uspeo da pokloni bod rivalu

Raspalio iz prve i skinuo "paučinu" (VIDEO)

Pogledajte sjajan gol Melea Mulenstajna na meču Zvole - RKC, gosti su izgubili 6:2, ali ova majstorija njihovog igrača može im biti mala uteha.