Sport Klub Youtube

29.09.2019 | 21.25 > 21:26

Ovako trapavog napadača nećete videti svaki dan (VIDEO)

Senderjiske je u meču 11. kola danske Superlige pobedio Brendbi 2:1, ali se njihov najbolji strelac Mart Lider istakao neverovatnim promašajima u drugom poluvremenu. Posle trećeg kiksa u 15 minuta, Glen Ridersholm je odmah izveo iz igre svog napadača.

Komentari (6)

Trudbenik

Necemo, osim ako ne gledamo Sadika. Mada taj lik je vrvt namerno doveden da nas nervira

Odgovori 7 0

blop

Iskreno je samo druga sansa bila zicer. Kod prve je ostra lopta isla ka njemu pa nije ni imao vremena da namesti nogu kako treba. A treca je volej verovatno slabijom nogom, sto je uvek tesko lepo zahvatiti koliko god dobri bili. Uz sve to su i uslovi losi.

Odgovori 12 1

Zivan

Desava se. Ovo trece je teze i pogoditi nego promasiti.

Odgovori 18 1

PR S01E02: Dortmundove kontre, Bejl se vratio

U trećoj epizodi Piramide radosti, prvoj uživo, Vlada, Darko i Ivan analiziraju pobedu Liverpula nad Čelsijem, loš start sezone Mančester Junajteda, dolazak dve velike zvezde i povratak treće na Ostrvo, a bave se i još nekim temama.

Odbrane kola: Čudesni Loris, bravurozni Alison...

Pogledajte najbolje odbrane 2. kola Premijer Lige, ističe se sjajna intervencija Iga Lorisa koja bi mogla da uđe i u konkurenciju za najbolju odbranu sezone.

Perfektan slobodnjak Osame Tananea sa 30 metara

Igrač Vitesea Osama Tanane postigao je spektakularan gol na meču sa Spartom proteklog vikenda. Zatresao je mrežu iz slobodnog udarca sa gotovo 30 metara.

Sukob trenera i igrača - hvatanje za gušu i bacanje na zemlju

Po završetku prvog poluvremena utakmice Svonsi - Birmingem videli smo neprijatnu scenu kada je igrača Birmingema jedan od pomoćnih trenera Svonsija uhvatio za gušu i bacio na zemlju.