Sport Klub Youtube

11.11.2019 | 14.13

Kad nakon šest mečeva bez pobede stanete pred navijače

PSV Eindhoven

Fudbaleri PSV Ajndhovena u seriji su od šest mečeva bez pobede u svim takmičenjima, a nakon poslednjeg neuspehga protiv Viljema, morali su da se suoče sa kritikama navijača.

Bane1989

Menjas trenera,logicno

Odgovori 5 1

Kad poluvolej "legne" baš kako treba (VIDEO)

Igrač RKC Valvajka Stijn Spirings postigao je sjajan gol na utakmici sa Herenvenom, doduše utešan, jer je njegov tima izgubio aa 1:3.

Da li je moguće promašiti kontru 2 na 0?

Fudbaler Venla Džon Jeboa nije uspeo da postigne gol iz neverovatne prilike. Posle kontre "2 na 0" nemački vezista odlučio je da šutira i nije dodao Rajtu, ali je loš udarac bio lak zadatak za golmana gostiju.

"U Srbiji nikad problem, ubedljivo smo najbolji"

Defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek očekuje tešku utakmicu u sredu u Atini protiv Olimpijakosa. Crveno-belima je za plasman u nokaut fazu Lige Evrope dovoljan i bod, a Degenek smatra da je ekipa na dobrom putu.

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.