youtube

13.11.2019 | 13.51 > 13:53

Kakav potez golmana, jeste li videli išta slično?

Na utakmici Figueirense - Ponte Preta, u brazilskoj Seriji B, videli smo dosad neviđenu intervenciju golmana, koji je provukao ruku kroz mrežu sa spoljne strane i sprečio da lopta pređe gol-liniiju.

Komentari (5)

james

Mislim da je ovo gol i da nije presla, ne sme da izbija loptu sa spoljadne strane

Odgovori 12 3

Rile

Sjajan potez ali mislim da je lopta presla gol liniju

Odgovori 24 2

Knele

Lopta je presla hol liniju, ali golmanu svaka cast na reakciji!

Odgovori 22 2

"Petarda" Bilićevog VBA protiv Svonsija (VIDEO)

Ekipa VBA ostvarila je ubedljiv trijumf protiv Svonsija u duelu Čempionšipa, izabranici Slavena Bilića slavili su sa 5:1, pogledajte sve golove sa utakmice.

Hoakin Sančez - svetska klasa u 38. godini (VIDEO)

Hoakin Sančez, živa legenda Betisa, oduševio je het-trikom u pobedi nad Bilbaom, pogledajte kako je 38-godišnjak postigao tri gola za jedno poluvreme.

Bešiktaš do pobede u 5. minutu nadoknade (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša ostvarili su novu pobedu u turskoj ligi i to na dramatičan način, pošto su postigli gol u petom minutu nadoknade protiv Kasimpaše.