Sport Klub Youtube

06.06.2020 | 15.21

Slutsk u poslednjem trenutku stigao do boda protiv Torpeda

Ekipa Slutska i Torpeda igrale su nerešeno 1:1 u duelu beloruske lige, domaći su do boda stigli golom u 90. minutu, pogledajte pregled meča.

Kad zanemi prazan Old Traford... (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda odigrali su 2:2 sa Sautemptonom u 35. kolu Premijer lige i tako prekinuli seriju od četiri uzastopna trijumfa. U preostala tri kola Crveni đavoli će sa Lesterom i Čelsijem voditi veliku borbu za plasman u Ligu šampiona.

Rašford i sjajni Marsijal za preokret na Old Trafordu

Markus Rašford i Entoni Marsijal golovima u 20. i 23. minutu preokrenuli su rezultat u duelu Mančester Junajteda i Sautemptona. Francuz je bio asistent kod prvog pogotka.

Glupost Pogbe skupo koštala Junajted (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junjateda u 36. kolu Premijer lige dočekali su Sautempton, a zahvaljujući nonšalantnoj reakciji Pola Pogbe gosti su poveli u 12 . minutu.

Sane odradio prvi trening u Bajernu (VIDEO)

Nemački reprezentativac Liroj Sane u ponedeljak je odradio prvi trening u dresu minhenskog Bajerna. Dvadesetčetvorogodišnji doskorašnji ofanzivni igrač Mančester Sitija je početkom jula potpisao ugovor do juna 2025.