YouTube Piramida radosti

18.09.2020 | 17.16

Novaković i Lončarević o žrebu za Ligu Evrope

Crvena zvezda, Partizan i Vojvodina saznali su ko su im potencijalni rivali u plej-ofu Lige Evrope. Šampion Srbije je ispadanjem iz kvalifikacijama za Ligu šampiona već u plej-ofu za drugo po rangu klupsko takmičenje, dok crno-bele i Novosađane čeka još jedna prepreka. Vladimir Novaković i Ivan Lonč

Lisice dočekale trijumf nad Arsenalom u Londonu

Lester je golom Džejmija Vardija slavio na gostovanju Arsenalu u duelu šestog kola Premijer lige.

Sve što je Rodžersu potrebno je Vardi

Džejmi Vardi ušao je u igru u 60. minutu, a 20 minuta kasnije doneo je Lesteru pobedu protiv Arsenala. Lisice su Arsenal savladale u Londonu prvi put od 1973. godine.

Jasno je bilo da gola neće biti

Već u četvrtom minutu se zatresla mreža Lestera, ali je gol Arsenala poništen zbog ofsajda.

Ćavijev Al Sad brojao do sedam u derbiju

Al Sad, koji sa klupe predvodi Ćavi, savaldao je u derbiju katarskog šampionata Al Ahli Nebojše Jovovića 7:1. Al Ahliju je ovo prvi poraz u sezoni, a pre ovog meča Jovovićev tim primio je samo jedan gol na četiri utakmice.