Sport klub

Fudbal 13.01.2018 | 19:31 > 19:40

Kako je Fornals utišao Madrid (VIDEO)

Viljareal je savladao Real na "Santjago Bernabeu" rezultatom 1:0 u 19. kolu La Lige. Jedini strelac u Madridu je bio Pablo Fornals u 87. minutu. Pogledajte.

Savićevo "čudo" zaustavilo Ronalda (VIDEO)

Crnogorski defanzivac, štoper Atletiko Madrida, Stefan Savić je u 31. minutu meča protiv Reala spasao siguran pogodak posle šuta Kristijana Ronalda. Savić je glavom sačuvao ono što su svi već videli u mreži. Pogledajte.

Penal za Real protiv Viljareala (VIDEO)

Real je savladao Viljareal sa 3:2, a jedan od golova postigao je Kristijano Ronaldo iz penala. Pre toga je Bruno Sorijano igrao rukom. Defanzivac Barselone Đerar Pike je odmah na društvenim mrežama istakao "spornu" odluku, dok je Serhio Ramos poručio da je za Pikea "sve zavera". Pogledajte.

Fornalsov gol "iz vedra neba" (VIDEO)

Vezista Malage Pablo Fornals postigao je u 19. minutu gol za izjednačenje protiv Las Palmasa, koji je poveo u 19. preko Lemosa. Pogledajte kako je to Fornals izveo, a može se reći i da je iznenadio i sebe i sve na terenu.

Bejlov povratak u pobedi Reala (VIDEO)

Real je savladao Espanjol u 23. kolu Primere sa 2:0. Alvaro Morata je bio precizan u 33, dok je prvi gol posle dužeg odsustva zbog povrede postigao i Geret Bejl u 83. minutu.