Izvor: Sport klub

Fudbal 13.01.2018 | 19:31 > 19:40

Kako je Fornals utišao Madrid (VIDEO)

Viljareal je savladao Real na "Santjago Bernabeu" rezultatom 1:0 u 19. kolu La Lige. Jedini strelac u Madridu je bio Pablo Fornals u 87. minutu. Pogledajte.

Ovo je detalj koji je obeležilo Ronaldinjovu karijeru

Jedan od najboljih fudbalera u istoriji Rolandinjo zvanično je završio karijeru, a jedan od detalja koji su je obeležili dogodio se na "Santijago Bernabeu." Navijači Real Madrida u novembru 2005. godine, u porazu svog tima 3:0, ovacijama su pozdravile Brazilca. Majstorstvo pomera granice...

La Liga na SK: Žuta podmornica stiže u Madrid

U subotu se igraju četiri duela španske La Lige, u centru pažnje biće duel na Santjago Bernabeu, gde poljuljanom Real u goste dolazi Viljareal, trenutno šesti tima lige. Pogledajte najavu svih mečeva kaoi raspored prenosa na Sport Klubu.

"Savršenstvo od centaršuta, u trepavicu ga je pogodio"

Gol kojim je Selta stigla do boda protiv Reala i još više ga odaljila od borbe za titulu postigao je mladi Maksi Gomez, ali velike zasluge idu Danijelu Vasu koji je uputio savršen centaršut. Da li je ovaj gol presudio Realu u borbi za titulu?

95. minut - golmane, mogao si da se proslaviš!

Valensija je u poslednjem minutu nadoknade vremena imala veliku priliku da dođe do boda protiv Viljareala, ali je veliku priliku za izjednačenje propustio golman domaćih Neto, koji je iz povoljne situacije neprecizno šutirao.