Sport klub

10.08.2018 | 23.10 > 00:25

Vratila se PL: Đavoli "ulovili" Lisice (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su Lester Siti na Old Trafordu u prvoj utakmici nove sezone Premijer lige rezultatom 2:1. Strelci za Crvene đavole bili su Pol Pogba iz penala u trećem minutu i Luk Šo u 83. Počasni pogodak za goste dao je Džejmi Vardi u 90+2.

Fantazi podkast: Duplo kolo, koga iz Sitija i Evertona?

U novom izdanju Donesi.com Fantazi podkasta gost Bojan Marinkovića i Vladimira Vesića bio je Vladimir Živković. Glavna tema bilo je duplo kolo koje čeka Mančester Siti i Everton. Poslušajte na koje igrače iz ta dva tima bi trebalo da obratite pažnju!

Penal ili ne? Da li je Liverpul oštećen? (VIDEO)

Sporna situacija dogodila se u drugom poluvremenu utakmice Liverpul - Lester (1:1). Nabi Keita je pao u šesnaestercu Lisica posle duela sa protivničkim igračem, ali Martin Etkinson nije pokazao na penal. Da li je iskusni sudija postupio ispravno ili su Crveni oštećeni ovom prilikom?

"Bomba" Erere uz pomoć Kaningema "ubila" pauka (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su Kardif na gostovanju sa 5:1, a jedan od najlepših poteza meča bio je gol veziste Crvenih đavola Andera Erere. Španac se sjajno namestio, opalio po lopti, a ona je uz pomoć defanzivca domaćih Kaningema završila u rašlje.

Fantazi podkast: Zašto Murinjo ćuti i čeka?

U petak u šestoj epizodi SK podkasta powered by Donesi.com posvećenom Fantaziju Premijer lige gost Vladimira Vesića i Bojana Marinkovića bio je Ivan Lončarević.