Sport Klub Youtube

14.09.2018 | 18.59 > 19:00

SK Podkast: Negativni rekorder (ali i lider) u gostima

U petak u petoj epizodi SK podkasta posvećenog Fantaziju Premijer Lige, gost nam je bio komentator Denis Radonjić, vlasnik jednog negativnog rekorda na Sport Klubu. Saznajte i kog.

Loftus Čik za SK: Moramo ovo da ostavimo iza sebe

Čelsi je poražen u derbiju na Enfildu, dva gola Liverpula u razmaku od samo dva minuta presudila su ekipi Mauricija Sarija, poslušajte šta je nakon meča rekao vezista londonskog tima Ruben Loftus Čik.

Henderson za SK: Srećni smo, sad se fokusiramo na Porto

Liverpul je u velikom derbiju savladao Čelsi i nastavio trku za titulu šampiona sa Mančester Sitijem. Poslušajte šta je nakon meča za Sport Klub izjavio kapiten Liverpula Džordan Henderson.

Dva minuta između gola Manea i golčine Salaha (VIDEO)

Liverpul je za samo nešto više od dva minuta obezbedio pobedu nad Čelsijem u velikom derbiju, prvo je Mane zatresao mrežu glavom, a potom je Salah postigao još jedan gol za pamćenje. Pogledajte kako je sve izgledalo.

Penal ili slobodnjak - za Luku nema razlike (VIDEO)

Luka Milivojević je postigao samo utešni gol za Kristal Palas u duelu sa Mančester Sitijem, gosti su slavili sa 3:1, ali je srpski vezista još jednom pokazao kakav je majstor za prekide, izveo je slobodni udarac bukvalno kao da šutira penal.