Sport klub

22.09.2018 | 18.20 > 18:22

Ser Aleks Ferguson opet u svojoj kući (VIDEO)

Manchester United

Legendarni menadžer Mančester Junajteda ser Aleks Ferguson se oporavio posle izliva krvi u mozak, pa je prvi put nakon bolesti gledao meč na Old Trafordu. Pogledajte kako su navijači pozdravili Fergija pre utakmice protiv Vulverhemptona 1:1.

Komentari (3)

Embiid

Kako igra Junajted bolje mu je da ne ide na stadion vise. Samo moze da ima probleme sa zdravljem.

Odgovori 31 1

Nezvani gost potvrdio nesreću Karamela (VIDEO)

Everton je na svom stadionu izgubio od Vulverhemptona sa 3:1, a posle trećeg gola Vukova na terenu se pojavio zanimljiv "gost", koji prema starom verovanju ili sujeverju donosi nesreću.

Iguainov prvenac za Čelsi (VIDEO)

Argentinac Gonzalo Iguain postigao je u 16. minutu meča protiv Hadersfilda svoj prvi gol za Čelsi otkako je došao na pozajmicu iz Juventusa. Asistent je bio Ngolo Kante. Na kraju su Plavci slavili 5:0, a Iguain je bio strelac i u 69. minutu.

Rapsodija Redsa - najbolji momenti sa "Enfilda"

Fudbaleri Liverpula su na svom terenu sa 5:1 pobedili Arsenal u 20. kolu Premijer lige. Pogledajte najzanimljivije detalje sa ovog meča.

Svađa Kamare i Mitra - Francuz oteo loptu i pogrešio

Fulam je pobedio Hadersfild sa 1:0 golom Aleksandra Mitrovića u 90+1. minutu, ali je devet minuta ranije klub iz Londona mogao da povede sa penala. Oko lopte su se svađali Mitrović i Abubakar Kamara, ali Francuz nije popustio, pa je i pogrešio.