You Tube

06.12.2018 | 16:55 > 19:36

Felaini zaustavio Genduzija povlačenjem kose

Fudbaler Mančester Junajteda Maruan Felaini napravio je izrazito nesportski faul nad Mateom Genduzijem na utakmici sa Arsenalom tako što ga je povukao za kosu.

Širleova majstorija nakratko utišala Kardif

Fudbaler Fulama Andre Širle postigao je maestrelan gol sa oko 30 metara kojim je njegov tim došao do vođstva na gostovanju Kardifu, ali su do kraja utakmice izabranici Slaviše Jokanovića poklekli.

Barkli primirio 'Đavole', ali ne i Murinja

Fudbaleri Čelsija stigli su do boda u duelu sa Mančester Junajtedom zahvaljujući golu Rosa Barklija u šestom minutu nadoknade, a potom je usledila besna reakcija menadžera 'Crvenih đavola' Žozea Murinja, ali ne zbog izjednačujućeg pogotka.

Kraj godine koji će Lukaku želeti da zaboravi

Fudbaler Mančester Junajteda Romelu Lukaku iznet je sa terena već posle 14 minuta utakmice sa Sautemptonom, posle sudara glavama sa Veslijem Hutom. Belgijskom fudbaleru je odmah ukazana pomoć, a verovatno će propustiti duel sa Evertonom.

'Uragan' protutnjao kroz Barnli

Fudbaleri Totenhema pobedili su Barnli na gostovanju rezultatom 3:0, a tu utakmicu obeležio je Hari Kejn postigavši het-trik,