Premier League

14.12.2018 | 09:25

PL na SK: Murinjo za sebe, ali i Gvardiolu

U subotu i nedelju na programu su mečevi 17. kola Premijer lige. Prvi će na teren fudbaleri Mančester Sitija i Evertona (subota, 13:30), dok je derbi u nedelju u 17 sati na Enfildu. Lider Liverpul dočekuje velikog rivala Mančester Junajted, koji bi pobedom mogao da pomogne gradskom rivalu.

GAJA

Ali nikada ma koliko trebalo LFC pobeda MU protiv Sitija ne bih navijao ua njih.Tako i prosli vikend apsolutno mi je bilo svejdno ko ce da pobedi.Celzi ili Siti.....siguran sam da ti to ne mozes razumeti.

6 0

Preokret za 6 minuta i 'napast' Anderson (VIDEO)

Fudbaleri Vest Hema pobedili su u gostimas Sautempton (2:1) u poslednjoj utakmici 19. kola Premijer lige. Sva tri gola postignuta su u periodu od 50. do 59. minuta, a preokret je režirao dvostruki strelac Felipe Anderson.

Ko čuva Matića? Prvenac Srbina kod Solskjera (VIDEO)

Vezni fudbaler Mančester Junajteda Nemanja Matić u 28. minutu duela 19. kola Premijer lige doneo je prednost svom timu protiv Hadersfilda.

Pogledajte najlepše golove 18. kola Premijer lige

Pogledjte najlepše golove 18. kola Premijer lige. Svakako, izdvaja se 'bobma' Androsa Taunzenda u pobedi Kristal Palasa protiv Mančester Sitija na Etihadu.

Koja je odbrana najbolja? (VIDEO)

Kepa Arazibalaga, Lukaš Fabijanski, Aleks Mekarti, Asmir Begović, Kasper Šmajhel ili Ben Foster? Koja je odbrana najbolja u 18. kolu Premijer lige?