Premier League

12.01.2019 | 17:07 > 17:40

Dvostruki šok za Palas - dve stative Votforda

Fudbaleri Votforda imali su dve sjajne prilike na samom početku susreta sa Kristal Palasom, kada su prvo Đerar Delofeu, a zatim i Roberto Pereira pogodili stativu u razmaku od nekoliko sekundi.

Nema gola, ima gola, a ko je strelac?

Fudbaleri Kristal Palasa poveli su u duelu sa Votfordom posle konfuzne situacije u 38. minutu, kada se nije znalo da li je bilo gola ili ne, a na kraju se ispostavilo da je u pitanju bio autogol Krega Ketkarta.

Lovren Nevenu: Nemoj više da ne dolaziš

Fudbaler Liverpula Dejan Lovren rekao je za Sport Klub posle trijumfa nad Arsenalom da je ovo pravo vreme da njegov tim ovu sezonu učini sjajnom, a takođe je našem novinaru poručio da bi mu bolje bilo da ne propusti više nijednu utakmicu 'Redsa'.

Golčina Taunzenda utišala "Etihad"

Fudbaler Kristal Palasa Andros Taunzend postigao je sjajan gol za 2:1 i potpuni preokret svog tima protiv Mančester Sitija u roku od tri minuta, pošto je prethodno strelac za goste bio Džefri Šlup.

Felaini zaustavio Genduzija povlačenjem kose

Fudbaler Mančester Junajteda Maruan Felaini napravio je izrazito nesportski faul nad Mateom Genduzijem na utakmici sa Arsenalom tako što ga je povukao za kosu.