Sport klub

19.01.2019 | 01.32 > 03:14

Od radosti do besa za samo jedan minut (VIDEO)

Norič i Birmingem odigrali su zanimljiv duel u Čempionšipu, domaći su slavili sa 3:1, sva četiri gola postignuta su u prvom poluvremenu, a prva dva u razmaku od samo jednog minuta.

Vrančić majstorski iz slobodnjaka protiv Lidsa (VIDEO)

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Mario Vrančić postigao je prelep gol za Norič na gostovanju Lidsu, zatresao je mrežu iz slobodnog udarca, inače to je bio jedan od njegova dva gola na meču, koji su gosti dobili sa 3:1.

Norič do boda golovima u 94. i 98. minutu! (VIDEO)

Utakmica Noriča i Notingem Foresta imala je dramatičan rasplet, domaći tim uspeo je da nadoknadi zaostatak od 3:1, i to golovima u četvrtom i osmom minutu nadoknade.

Genijalnim "lažnjakom" umalo povredio protivnika

U duelu Čempionšipa, Norič je igrao nerešeno 2:2 u gostima sa Bristolom, a do izjednačenja je stigao nakon fantastične akcije i centaršuta Enela Ernandeza, koji je prethodno "lažnjakom" bacio protivničkog igrača na zemlju. Njegova sreća je što je izbegao povredu.

Sramotna odbrana Hala i dva poklonjena gola Birmingemu

Hal i Birmingen su u duelu Čempionšipa igrali nerešeno 3:3, a Hal bi možda i stigao do pobede da nije bilo katastrofalnih grešaka odbrane, koja je poklonila dva gola protivniku.