Sport Klub Youtube

04.05.2019 | 16.44

Totenhem ponovo srušen, ovaj put u nadoknadi (VIDEO)

I na trećoj utakmici zaredom, Totenhem je poražen rezultatom 1:0, ovoga puta "Spurse" je srušio Bornmut, i to golom Akea u nadoknadi. Ovo je inače prva istorijska pobeda Bornmuta nad klubom iz Zapadnog Londona.

Mesi nemilosrdan prema Dmitroviću: Het-trik za poluvreme (VIDEO)

Leo Mesi je bio raspoložen za igru na meču sa Eibarom, u prvom poluvremenu postigao je tri gola.

Čelsi vlada Londonom

Fudbaleri Čelsija savladali su Totenhem rezultatom 2:1 u derbiju 27. kola Premijer ligi i tako se dodatno odvojili na tabeli od svog gradskog rivala.

Prijem Maunta, asistencija Barklija i bomba Alonsa, savršeni Čelsi (VIDEO)

Drugi gol Čelsija protiv Totenhema je postigao Markos Alonso, ali je njegovom ubitačnom šutu prethodnio odličan prijem lopte Mejsona Maunta, i asistencija Rosa Barklija.

Radi li VAR u Engleskoj? Lo Selso nekako ostao na terenu (VIDEO)

U 52. minutu meča Čelsija i Totenhema je Đovani Lo Selso nagazio Sesara Aspilikuetu na potkolenicu. Španac je prošao bez povrede, a Argentinac na čuđenje svih bez crvenog kartona.