Slaven Bilić se vratio u Premijer Ligu i preuzeo ekipu Vest Bromvič Albiona, tim povodom hrvatski trener je dao opširan intervju za Sport Klub, u kome je govorio o brojnim temama.

A kako se to vratio u Premier ligu? WBA igra Championship koliko sam ja upoznat, jedino ako nije dobio neki wild card ako je PL proširena na 21 klub.

zed 77

Fino sproveden interviju .Bilić legenda

Odgovori 8 1

Kao Čilavert: Dva gola golmana, jedan iz 'slobodnjaka'

Golman Huventuda Minor Alvares golom iz slobodnog udarca doneo je izjednačenje svom timu u 85. minutu polufinalnog meča plej-ofa kostarikanske Klausure. Poput slavnog Čilaverta loptu je poslao u mrežu i obezbedio produžetke, kasnije i penale u kojima je njegov tim slavio 4:1. Ponovo je bio strelac.

Račić za SK: Bio sam u životnoj formi pre Korone

Uoči povratka portugalske lige, razgovarali smo sa mladim srpskim fudbalerom i igračem ekipe Famalikao Urošom Račićem.

Katastrofalna greška i odoše tri boda (VIDEO)

Fudbaleri Minska u poslednjem meču 11. kola prvenstva Belorusije pobedili su ekipu Slucka rezultatom 1:0, a trenutak odluke viđen je već u 6. minutu. Strelac je bio Vladimir Hvaščinski posle velike greške defanzivca gostujućeg tima.

Dok čekamo PL: Najbolje finte, varke, driblinzi...

Još malo je ostalo do povratka Premijer Lige, dok čekamo da ponovo krenu uzbuđenja na Ostrvu, podsećamo se nekih atraktivnih poteza sa premijerligaških terena.