Premier League

10.08.2019 | 19.10 > 19:11

Prvi gol Šefilda u PL od 2007. vredan boda

Bournemouth AFC

Fudbaleri Šefild Junajteda izvukli su bod u duelu sa Bornmutom na startu Premijer ligi u svom prvom meču u eliti od 2007. godine, a junak je bio Bili Šarp, koji je postigao gol šest minuta pošto je ušao u igru.

Milos

Obori mi tiket mocni Sarp...

Odgovori 12 0

Velika nepromišljenost Emrea Džana (VIDEO)

Emre Džan je dovio najbrži crveni karton u Euro kvalifikacijama u poslednjih 13 godina. On je isključen u 14. minutu meča Nemačka - Azerbejdžan, pogledajte i zašto,

Sjajni golman Belorusa skinuo "zicer" Malenu (VIDEO)

Golman reprezentacije Belorusije Aleksandar Hutor sjajno je intervenisao u ovoj situaciji jedan na jedan sa napadačem Holanđana Maleno i sprečio mladog fudbalera da zatrese mrežu, sigurno najbolja odbrana dana.

Brekalo: Nakon gola smo se nesvesno povukli (video)

Poslušajte izjavu repezentativca Hrvatska Josipa Brekala nakon remija sa Velsom u kvalifikacijama za Euro 2020, Hrvati su igrali nerešeno 1:1.

Kad se uželite klupskog fudbala... (VIDEO)

Naš kolega Vladimir Živković imao je simpatičan "lapsus" tokom utakmice Holandija - Belorusija, pa je selekciju "Lala" pomešao sa Ajaksom. U pitanju je navika komentarisanja mečeva holandske lige...