Sport Klub Youtube

11.08.2019 | 17.33

Opet taj VAR - da li je sa pravom poništen gol Vulvsa?

Leicester City FC

Lester i Vulverhempton su igrali bez golova, a Vulvsima je početkom drugog poluvremena poništen gol nakon upotrebe VAR. Šta mislite, da li je gol Dendonkera trebalo da bude priznat?

Komentari (4)

box

Kaze kementator “nije bilo namere”... To bi bio ok komentar, ali za proslu sezonu. Fifa uvela nova pravila.

Odgovori 5 1

Robot

Ne razumijes zasto komentatori sebi daju za pravo da govore kakva ce odluka biti dok se VAR pregledaj, ako su tako pametni i strucni daj da se izbace sudije I da oni sude

Odgovori 6 0

ea

Sudije na terenu su bespotrebne!

Odgovori 9 0

Velika nepromišljenost Emrea Džana (VIDEO)

Emre Džan je dovio najbrži crveni karton u Euro kvalifikacijama u poslednjih 13 godina. On je isključen u 14. minutu meča Nemačka - Azerbejdžan, pogledajte i zašto,

Sjajni golman Belorusa skinuo "zicer" Malenu (VIDEO)

Golman reprezentacije Belorusije Aleksandar Hutor sjajno je intervenisao u ovoj situaciji jedan na jedan sa napadačem Holanđana Maleno i sprečio mladog fudbalera da zatrese mrežu, sigurno najbolja odbrana dana.

Brekalo: Nakon gola smo se nesvesno povukli (video)

Poslušajte izjavu repezentativca Hrvatska Josipa Brekala nakon remija sa Velsom u kvalifikacijama za Euro 2020, Hrvati su igrali nerešeno 1:1.

Kad se uželite klupskog fudbala... (VIDEO)

Naš kolega Vladimir Živković imao je simpatičan "lapsus" tokom utakmice Holandija - Belorusija, pa je selekciju "Lala" pomešao sa Ajaksom. U pitanju je navika komentarisanja mečeva holandske lige...