You Tube

17.08.2019 | 10.13 > 10:14

Mitro's on fire: Mitrović ponovo obradovao navijače Fulama

Fudbaleri Fulama savladali su Hadersfild sa 2:1. Prvi gol za londonski klub postigao je Aleksandar Mitrović u 51. minutu. To je bio drugi pogodak Srbina ove sezone. Inače, Mitrović je prvi put postigao golove u dva uzastopna meča još od septembra prošle godine.

Tata

I oba u 51 minuti :O

Odgovori 29 0

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.

PL podkast: Gojko i Ivan o mančesterskom derbiju

Poslušajte novo izdanje PL podkasta o Premijer Ligi, derbi kola na Etihadu kao i ostale duele kola analizirali su Gojko Andrijašević i Ivan Lončarević.

"Petarda" Bilićevog VBA protiv Svonsija (VIDEO)

Ekipa VBA ostvarila je ubedljiv trijumf protiv Svonsija u duelu Čempionšipa, izabranici Slavena Bilića slavili su sa 5:1, pogledajte sve golove sa utakmice.

Hoakin Sančez - svetska klasa u 38. godini (VIDEO)

Hoakin Sančez, živa legenda Betisa, oduševio je het-trikom u pobedi nad Bilbaom, pogledajte kako je 38-godišnjak postigao tri gola za jedno poluvreme.