Sport klub

19.08.2019 | 23.44 > 23:48

Ni De Hea ni VAR ne mogu Nevešu ništa (VIDEO)

Manchester United

Utakmicu između Vulverhemptona i Mančester Junajteda obeležio je detalj iz 55. minuta i fantastičan izjednačujući gol Rubena Neveša. Čak je i VAR konsultovan, ali se ispostavilo da je sve bilo čisto.

Komentari (8)

Neretva

Majstorski,nema sta

Odgovori 5 0

Nebojša Krstić Savetnik

Kako ovaj gol nije ponisten??? Na varu se lepo videlo da je onaj kod kornera u ofsajdu.

Odgovori 11 22

crni92

Koliko ja vidim Neves je na utakmici nosio crne stucne, a kod vas na uvodnoj slici nosi zute. Kakva je ovo foto montaza i jesmo li mi gledali pravu tekmu? :O

Odgovori 2 14

Fantastičan gol direktno iz kornera! (VIDEO)

Utakmica portugalskog prvenstva između Maritima i Belenenšeša završena je pobedom gostiju 3:1. Međutim, prvi gol na utakmici bio je senzacionalan. Andre Santoš, igrač Belenenšeša direktno je iz kornera doveo svoj tim u prednost u 10. minutu meča.

Fudaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Bornmut protiv Evertona do tri boda

Bornmut je nakon dva vezana poraza do pobede u petom kolu PL došao na svom terenu protiv Evertona.

Arsenal poklonio bod Votfordu

Arsenal je vodio 2:0 na gostovanju Votfordu, ali greškama je uspeo da pokloni bod rivalu