Premier League

25.08.2019 | 17.47

Kun poništio magiju Vilsona (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Bornmut rezultatom 3:1 u trećem kolu Premijer lige, a junak trijumfa 'Građana' bio je Serhio Aguero, koji je postigao dva pogotka.

Komentari (5)

Томаш

Најбољи фудбалер у овом веку, у енглеској.

Odgovori 5 10

Juve

u ovom veku???? Pa nije ni u ovoj deceniji.....extra igrac ali ima 10-15 igraca koji su bolji od njega i to minimum 10-15

8 7

Juve

ustvari sada kada razmislim u ovom veku ima 25+ bolja igraca od njega sigurno

5 7

Fudaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Bornmut protiv Evertona do tri boda

Bornmut je nakon dva vezana poraza do pobede u petom kolu PL došao na svom terenu protiv Evertona.

Arsenal poklonio bod Votfordu

Arsenal je vodio 2:0 na gostovanju Votfordu, ali greškama je uspeo da pokloni bod rivalu

Raspalio iz prve i skinuo "paučinu" (VIDEO)

Pogledajte sjajan gol Melea Mulenstajna na meču Zvole - RKC, gosti su izgubili 6:2, ali ova majstorija njihovog igrača može im biti mala uteha.