You Tube Sport Klub

16.09.2019 | 22.08 > 22:10

Fudbaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

West Ham United

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Komentari (5)

libelula

Borba je neprestana, ako je u žaru, dobro je i ako su fudbalski razlozi..,

Odgovori 14 0

Bane1989

Ovi su dobri a oni u Okseru se potukli pa dobili po crveni a ja cekao keca 😂😂😂😂😂

Odgovori 36 3

Realnost

Ova Villa mislim nema kvalitet, odnosno nema to nesto sto treba imati tim ako zeli opstanak. Moraju bolje ako hoce i sljedeće sezone igrati Premier ligu.

Odgovori 7 15

Injaki Vilijams je jednostavno neuhvatljiv (VIDEO)

Injaki Vilijams je pokazao da je jedan od najbržih igrača u Evropi. U ovoj situaciji nadvisio je celu odbranu Valjadolida i na kraju zatresao mrežu.

Jang za SK: Morali smo da damo drugi gol...

Poslušajte šta je iskusni fudbaler Mančester Junajteda Ešli Jang rekao nakon meča sa Liverpulom, koji je završen bez pobednika, rezultatom 1:1.

PL podkast: Vlada, Gojko i Darko o derbiju na OT

Poslušajte novo izdanje SK podkasta posvećenog Premijer Ligi, duel Mančester Junajteda - Liverpul kao i ostale mečeve 9. kola analizirali su Vladimir Novaković, Gojko Andrijašević i Darko Plavšić.

Klop za SK: Da li sam zadovoljan bodom? Može se reći

Poslušajte šta je nakon derbija između Mančester Junajteda i Liverpula rekao menadžer gostujućeg tima, Jirgen Klop.