Sport klub

06.10.2019 | 07.08

Katastrofalna greška hrvatskog golmana u Lutonu (VIDEO)

Hrvatski golman Simon Sluga, koji brani za ekipu Lutona, napravio je katastrofalnu grešku na meču sa Derbijem nakon dodavanja saigrača, loptu mu je prošla ispod noge i završila u mreži

Boza73

E da je samo jedna greska????

Odgovori 36 2

Gol karijere - pao je i Real (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida na gostovanju Majorki doživeli su prvi poraz u sezoni. Jedini pogodak u devetom kolu postigao je 28-godišnji internacionalac iz Obale Slonovače Lugo Junior u 7. minut.

Da li Zvezda ima čemu da se nada u Londonu? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema u 9. kolu Premijer lige odigrali su nerešeno u Londonu protiv Votforda 1:1. Pevci ponovo nisu blistali i uz mnogo sreće došli su do boda tri dana uoči meča Lige šampiona protiv Crvene zvezde. Da li srpski prvak ima čemu da se nada u Londonu?

Votford oštećen za penal: Kako VAR nije video OVO? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema i Votforda remizirali su 1:1, ali je taj rezultat lako mogao da bude drugačiji da je sudija dosudio jedanaesterac za Stršljenove u finišu poluvremena. Snimak ne ostavlja dilemu da li je Vertongen zakačio Delofeua, ali iz VAR sobe kažu da to nije bilo dovoljno za penal...

Everton baš voli da pobeđuje Vest Hem

Fudbaleri Evertona savladali su Vest Hem rezultatom 2:0 u 12. kolu Premijer lige i tako upisali 26. pobedu u međusobnim susretima. Zanimljivo je da 'Karamele' najviše trijumfa u Premijer ligi imaju baš protiv londonskog kluba.