You Tube

19.10.2019 | 18.39 > 18:41

Votford oštećen za penal: Kako VAR nije video OVO? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema i Votforda remizirali su 1:1, ali je taj rezultat lako mogao da bude drugačiji da je sudija dosudio jedanaesterac za Stršljenove u finišu poluvremena. Snimak ne ostavlja dilemu da li je Vertongen zakačio Delofeua, ali iz VAR sobe kažu da to nije bilo dovoljno za penal...

Komentari (12)

Milos

Smesan mali kontakt, ali definitivno ide da ga saplete i omete bez pokusaja da stigne do lopte. E sad da li sudije ovo videle kao situaciju gde prvo lopta pocinje da bezi nakon cega je doslo do manjef kontakta pa zbog toga nisu dosudile nista, ja ne znam. Ali ipak je vise penal nego sto nike po mom misljenju.

Odgovori 3 0

Blackman

Tipicno za engleske sudije. I kada je sve svima jasno, oni imaju neko svoje vidjenje stvari...

Odgovori 10 1

TBOK

VARtongen 😂

Odgovori 26 1

Sudija herojski podneo snažno napucavanje loptom u glavu

Na utakmici Real Sosijedad - Valensija sudija je doživeo nezgodu kada je snažno napucan u glavu, ali je na nogama podneo ovaj udarac i nakon ukazane pomoći nastavio da radi svoj posao.

Čupić za SK: Ne znam zašto igramo na Kipru (VIDEO)

Golman Ararata iz Jermenija Stefan Čupić u izjavi za Sport Klub istakao je da ne zna zašto je UEFA promenila odluku i baraž duel sa Crvenom zvezdom za plasman u Ligu Evrope iz Jerevana preselila u Nikoziju. Meč je na programu u četvrtak u 19 časova na Kipru.

Piramida Radosti #4: Ko kida, a koga kidaju?

Novo izdanje Mozzart Piramide radosti bilo je izuzetno uzbudljivo, a naš trio se pozabavio trenerima koji su trenutno na klupi najjačih klubova u Engleskoj, Španiji i Italiji. Analizirali su ko se dobro pokazao do sada, ko ne, a ko je ostavljen na vetrometini. 54 minuta zabave za ljubitelje fudbala.

Šampion bez greške, preokret u derbiju (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula pobedili su Arsenal u derbiju trećeg kola Premijer lige posle preokreta rezultatom 3:1. Pogledajte najbolje detalje meča sa Enfilda.