You Tube Sport Klub

11.11.2019 | 12.17 > 12:19

"Neću da se radujem dok si ovde, nisam klovn" (VIDEO)

Liverpul je u velikom derbiju Premijer lige pobedio Mančester Siti rezultatom 3:1 i posle 12 kola ima devet bodova više od Građana i Čelsija. Menadžer Crvenih Jirgen Klop je bio presrećan zbog trijumfa, ali je čekao da se kamera pomeri....

Komentari (47)

Vojo

To je prava stvar! Uvek sam voleo da vidim reakcije igrača nakon meča i ne znam iz kog razloga, ono pozdravljanje na terenu izmedju protivničkih igrača, trenera i sudija, u momentu kad je najzanimljivije, prekinu. Pusti te nam to do kraja, aman ljudi. Volim da vidim tu reakciju nakon meča. Posle sve na konferencijama je iskalkulisano i rečeni hladne glave. :) Vidite koliko zanimljivih vesti imate zahvaljujući tim snimcima nakon utakmice. Verujem da mnogi dele ovo mišljenje. Što bi rekao Viško sa SK-a u onom epskom finalu Vimbldona: “Ovo je rijaliti, ovo je život. Za razliku od onog ružičaštog smeća što nam serviraju.”

Odgovori 69 1

Tnt

Ma mozete da ga mrzite koliko god hocete, ali ovakav trener je potreban zvezdi i partizanu

Odgovori 76 15

Back in Black

Mislim da bi mu pocrnela kosa od muke.

60 4

"Petarda" Bilićevog VBA protiv Svonsija (VIDEO)

Ekipa VBA ostvarila je ubedljiv trijumf protiv Svonsija u duelu Čempionšipa, izabranici Slavena Bilića slavili su sa 5:1, pogledajte sve golove sa utakmice.

Hoakin Sančez - svetska klasa u 38. godini (VIDEO)

Hoakin Sančez, živa legenda Betisa, oduševio je het-trikom u pobedi nad Bilbaom, pogledajte kako je 38-godišnjak postigao tri gola za jedno poluvreme.

Bešiktaš do pobede u 5. minutu nadoknade (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša ostvarili su novu pobedu u turskoj ligi i to na dramatičan način, pošto su postigli gol u petom minutu nadoknade protiv Kasimpaše.