02.12.2019 | 17.51 > 17:52

PL podkast: Gojko i Ranko o 14. kolu

Poslušajte novo izdanje SK podkasta o Premijer Ligi, duele 14. kola anlizirali su komentatori Gojko Andrijašević i Ranko Čabarkapa.

NS YNWA

Ako moze pitanje redakciji, ili vise voditeljima, sta se desava sa Studiom i podkastima? Studio je, ako se ne varam, jedno vreme redovno organizovan i subotom i nedeljom. Podkasti bi se, da nema Gojka, cini mi ugasili. Gojku svaka cast. Jedino je on svuda redovan. Iako znalac koga redovno gledam/slusam, pitam se sta je sa ostalima. Imam osecaj kao da izvlacite sibice i onaj koji izgubi ide u emisiju. Imamo privilegiju da smo svedoci takvog takmicenja, kao sto je PL, a vi kao da ste izgubili energiju. A maestralno vodite emisije, posedujete vrhunsko znanje i informacije. Gde je Viško? Obojica Vladimira, Loncarevic, Darko? Zar je nestalo inspiracije, pored svog znanja koje imate i takvog prvenstva koja prenosite? Nadam se da ce vam emisije ponovo zivnuti. Ako smem da glasam, prva zelja bi bila da se Nebojsa Viskovic prvi "vrati". Pozdrav svima. Odoh gledati Burnley i City. Evo ce ih City zgaziti...

Odgovori 1 0

Kad poluvolej "legne" baš kako treba (VIDEO)

Igrač RKC Valvajka Stijn Spirings postigao je sjajan gol na utakmici sa Herenvenom, doduše utešan, jer je njegov tima izgubio aa 1:3.

Da li je moguće promašiti kontru 2 na 0?

Fudbaler Venla Džon Jeboa nije uspeo da postigne gol iz neverovatne prilike. Posle kontre "2 na 0" nemački vezista odlučio je da šutira i nije dodao Rajtu, ali je loš udarac bio lak zadatak za golmana gostiju.

"U Srbiji nikad problem, ubedljivo smo najbolji"

Defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek očekuje tešku utakmicu u sredu u Atini protiv Olimpijakosa. Crveno-belima je za plasman u nokaut fazu Lige Evrope dovoljan i bod, a Degenek smatra da je ekipa na dobrom putu.

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.