You Tube

04.12.2019 | 20.13 > 20:15

Posebni sa gospodskim manirima: Solšeru na poklon šampanjac! (VIDEO)

Žoze Murinjo je povratak na Old Traford, gde će kao menadžer Totenhema gostovati Mančester Junajtedu, iskoristio da svom nasledniku na klupi Crvenih đavola Oleu Gunaru Solšeru pokloni bocu Pol Rodžer šampanjca. Gospodski potez Posebnog.

Komentari (7)

popov

Nije upalilo.

Odgovori 0 0

PerSu

Lepo je videti pojedine fudbalere Junajteda kako pozdravljaju Murinja legendu medju trenerima vec sada. Ovi zagrljaji su istinski i od srca vidi se to

Odgovori 8 1

Public Agent

Nikad Posebni nije trebao dobiti otkaz nego je jednostavan potez bio prodati Pogbu i za njega uzeti Rodrigeza i pare i da to čovjek koji ima znanje dovede u red... Pored svega opet je dobro dočekan na Trafordu

Odgovori 22 0

"U Srbiji nikad problem, ubedljivo smo najbolji"

Defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek očekuje tešku utakmicu u sredu u Atini protiv Olimpijakosa. Crveno-belima je za plasman u nokaut fazu Lige Evrope dovoljan i bod, a Degenek smatra da je ekipa na dobrom putu.

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.

PL podkast: Gojko i Ivan o mančesterskom derbiju

Poslušajte novo izdanje PL podkasta o Premijer Ligi, derbi kola na Etihadu kao i ostale duele kola analizirali su Gojko Andrijašević i Ivan Lončarević.

"Petarda" Bilićevog VBA protiv Svonsija (VIDEO)

Ekipa VBA ostvarila je ubedljiv trijumf protiv Svonsija u duelu Čempionšipa, izabranici Slavena Bilića slavili su sa 5:1, pogledajte sve golove sa utakmice.