Solšer za SK: Mlad smo tim, tek ćemo da napredujemo

Ole Gunar Solšer je bio prezadovoljan nakon pobede Mančester Junajteda u gradskom derbiju sa Sitijem, poslušajte njegovu izjavu za Sport Klub nakon meča.

Uz pomoc sudija i vara daleko ce da doguraju

XXX

@Losmi - Ajd predji. a kriket zivota ti! Veze nemas sa fudbalom!

6 1

Mr. Red

da li si gledao utakmicu? Pitam te da li si gledao? Ako nesto ne gledas ili ne znas onda ne komentarises. Junajted 45 pet minuta razbio ih je, siti ne zna sta ih je snaslo. Logicno kad je postigao dva gola naravno da nece da srlja i polako da privede utakmicu kraju!

4 0

Megvajer sve iznenadio i postigao prelep gol (VIDEO)

Mančester Junajted je pregazio niželigaša Tranmer sa 6:0 u meču FA kupa. Najlepši pogodak postigao je štoper Hari Megvajer koji je povukao loptu, prošao jednog igrača i pogodio.

FK na SK: BG i SA derbi, Arsenalova 'zvezda'...

U novoj epizodi emisije FK na SK nekadašnji fudbaler Željezničara, Partizana i Dinama Vlado Čapljić pričao je o brojnim zanimljivim temama, analizirali smo novu zvezdu Arsenala Gabrijela Martinelija, tu je i anegdota Dragana Okuke... I to nije sve.

19-godišnji Fer Ninjo se proslavio na debiju za Viljareal (VIDEO)

Fernando "Fer" Ninjo, fudbaler koji ima tek 19 godna, debitovao je za prvi tim Viljareala na ligaškim mečevima, i doneo Žutima pobedu na gostovanju Alavesu u poslednjem minutu meča.

Vudrou "razapeo strelu" na gol Portsmuta (VIDEO)

Barnsli je poražen od Portsmuta u duelu FA Kupa, a za utehu im je ovaj sjajan gol koji je postigao Koli Vudroa, njegov deseti u sezoni.