Sport Klub Youtube

14.12.2019 | 16.05 > 16:06

Salah dva puta elegantno u mrežu za novu pobedu (VIDEO)

Liverpool FC

Pogledajte kako je Liverpul stigao do nove pobede u Premijer Ligi, savladavši na svom terenu Votford sa 2:0, oba pogotka postigao je Mohamed Salah. Pogledajte najbolje momente utakmice.

Sretko996

Sampioni

Odgovori 5 1

Vudrou "razapeo strelu" na gol Portsmuta (VIDEO)

Barnsli je poražen od Portsmuta u duelu FA Kupa, a za utehu im je ovaj sjajan gol koji je postigao Koli Vudroa, njegov deseti u sezoni.

Setijen će sanjati "Slepe miševe" (VIDEO)

Kike Setijen je doživeo prvi poraz na klupi Barselone, Valensija je slavila u derbiju sa 2:0, pogledajte ova gola sa Mestalje.

Sjajan gol Muhameda Bešića u pobedi Šefilda (VIDEO)

Šefild Junajted je u FA Kupu eliminisao Milvol sa 2:0, a Muhamed Bešić je postigao prvi gol za "Oštrice", bio je to sjajan pogodak...

Ludilo od meča - 4 promašena zicera u prvih 15 minuta (VIDEO)

Na utakmici Barnli - Norič viđeno je čak četiri promašena zicera u prvih 15 minuta, pravo je čudo kao rezultat nije bio 1:3 nakon poluvremena, umesto 0:0...