Sport Klub Youtube

18.01.2020 | 16.58 > 16:59

Stiv Kuk glumio golmana, pa dobio crveni karton (VIDE)

Bournemouth AFC

Stiv Kuk, igrač Bornmuta, dobio je crveni karton u 28. minutu meča sa Noričom, pošto je u stilu golmana intervenisao, tačnije zahvatio loptu rukom.

Salcburg nokautirao Luštenau za dva minuta (VIDEO)

Salcburg je u finalu Kupa Austrije ubedljivo savladao Luštenau sa čak 5:0, a prva dva pogotka viđena su u razmaku od dva minuta, prvo majstorija iz slobodnog udarca, potom velika greška protivnika.

Crveni karton, penal i slavlje Namana sa igračem manje (VIDEO)

Neman je zabeležio drugu uzastopnu pobedu, pošto je na gostovanju Gorodeji u 11. kolu beloruskog prvenstva slavio sa 2:0 i to sa igračem manje.

Ževnerov poklonio pobedu Torpedu (VIDEO)

Fudbaleri Torpeda na svom terenu su savladali ekipu Smoleviči sa 2:1 u 11. kolu beloruske lige. Domaći su do trijumfa došli zahvaljujući preokretu i autogolu iskusnog Ževnerova u 67. minutu utakmice.

Prelomni meč u sezoni? Liverpul - Siti 3:1 (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula nalaze se na korak do osvajanja prve titule u istoriji Premijer lige, a mnogi smatraju da je pobeda protiv Mančester Sitija na Enfildu (3:1) prelomila sezonu.