Sport Klub Youtube

25.01.2020 | 17.13

Ludilo od meča - 4 promašena zicera u prvih 15 minuta (VIDEO)

Burnley FC

Na utakmici Barnli - Norič viđeno je čak četiri promašena zicera u prvih 15 minuta, pravo je čudo kao rezultat nije bio 1:3 nakon poluvremena, umesto 0:0...

Diže formu pred Srbiju: Norvežanin iz Trabzona rastužio Bešiktaš u 90+1

Aleksandar Serlot je ove sezone najbolji igrač i strelac Trabzona, Norvežanin je u subotu postigao oba gola za svoj tim u remiju protiv Bešiktaša, i pokazao da je u sjajnoj formi pred meč sa Srbijom u plej-ofu za Euro 2020.

VAR je okrutan: Bornmutu poništen gol, pa dosuđen penal protiv njih

Bornmutu je bukvalno u istom minutu sudija nakon gledanja VAR poništio gol, a onda dosudio penal protiv njih, zbog igranja rukom u istoj akciji.

Projektil Stivensa - golman nije stigao ni da reaguje (VIDEO)

Enda Stivens je postigao fantastičan gol za Šefild Junajted na meču sa Brajtonom, golman protivnika je bio potpuno nemoćan.

Mesi nemilosrdan prema Dmitroviću: Het-trik za poluvreme (VIDEO)

Leo Mesi je bio raspoložen za igru na meču sa Eibarom, u prvom poluvremenu postigao je tri gola.