Sport Klub Youtube

29.02.2020 | 01.06 > 01:07

PL subota: Rutinska gostovanja za Liverpul i Čelsi, ili...? (VIDEO)

U subotu je na programu šest duela Premijer Lige, Čelsi i Liverpul gostuju timovima iz donjeg dela tabele, najavu svih mečeva pogledajte u našem prilogu.

Prvi gol Bašilova nakon tri godine, ali kakav! (VIDEO)

Mihail Bašilov, igrač Belšine, postigao je prvi gol na takmičarskim mečevim posle tri godine, ali on je bio vrlo efektan.

Salcburg nokautirao Luštenau za dva minuta (VIDEO)

Salcburg je u finalu Kupa Austrije ubedljivo savladao Luštenau sa čak 5:0, a prva dva pogotka viđena su u razmaku od dva minuta, prvo majstorija iz slobodnog udarca, potom velika greška protivnika.

Crveni karton, penal i slavlje Namana sa igračem manje (VIDEO)

Neman je zabeležio drugu uzastopnu pobedu, pošto je na gostovanju Gorodeji u 11. kolu beloruskog prvenstva slavio sa 2:0 i to sa igračem manje.

Ževnerov poklonio pobedu Torpedu (VIDEO)

Fudbaleri Torpeda na svom terenu su savladali ekipu Smoleviči sa 2:1 u 11. kolu beloruske lige. Domaći su do trijumfa došli zahvaljujući preokretu i autogolu iskusnog Ževnerova u 67. minutu utakmice.