Prelomni meč u sezoni? Liverpul - Siti 3:1 (VIDEO)

Klopp Vam Ga Mune

Ove komentare je ostavljao Makaveli pod razlicitim nickovima i sebi davao pluseve sa 3 uredjaja. Jer ne verujem da ima takvih pacijenata da ovo tvrde i da se sa tim jos i sloze drugi pacijenti. Mozda ovi sto slave Koronu kao vlastiti rodjendan, posto nista drugo ni nemaju

Odgovori 4 4

Bluberi

evo da ti potvrdim da samo prepaljeni LIV bot ne vidi ono što je za sve očigledno. Odlučeno je i pre početka prvenstva da LIV ove sezone treba da bude prvak. Pa tako je i u ovom meču pokazama sva "raskoš" tog dogovaranja gde su dati nemerljivi doprinosi pravilima kada se igranje rukom u 16 svira a kada ne kao penal. Uvek je penal sem ako je u pitanju igrač u crvenom dresu sa prebivalištem u LIV kada je to dopušteno.

0 4

Makaveli The Don

Prelomilo simuliranje Manea i gurka sudija prvi 7/8 kola...

Odgovori 4 15

sta tebe briga? Sto se tebe tice ova sezona je prekinuta i ne racuna se. Aj sad u rupicu. Zamisli, foliranje Manea i gurka sudija donele 25 bodova prednosti. Jeste.

5 3

dajte im je vise

prelomna godina od strane engleskog saveza!

Luis Suares oduševio golčinom (VIDEO)

Napadač Barselone Luis Suares postigao je prelep pogodak u duelu La Lige protiv Viljareala. Urugvajac je u 20. minutu odlično reagovao posle dodavanja Lionela Mesija i udarcem iz prve plasirao loptu u dalji ugao gola domaćina.

Mesi do Grizmana, a onda... Čarolija (VIDEO)

Napadač Barselone Antoan Grizman postigao je spektakularan pgoodak u finišu prvog poluvremena duela sa Viljarealom. Leo Mesi je asistirao, a Francuz elegantno smestio loptu u gol.

Mura nadoknadila 2:0 pa nesrećno ostala bez boda

Mura je poražena na gostovanju Mariboru 3:2, iako je uspela da se vrati nakon prednosti protivnika od 2:0. Primili su gol nesrećno u 94. minutu.

Slovenac "skinuo paučinu" golčinom sa 20 metara (VIDEO)

Igrač Maribora Gregor Bajde postigao je sjajan gol na utakmici sa Murom, majstorski je naciljao i pogodio gornji golmanov ugao, žargonski rečeno skinuo je paučinu.