Sport Klub Youtube

04.07.2020 | 18.20 > 18:21

Festival prelepih golova na "Teatru snova" (VIDEO)

Mančester Junajted je ubedljivo savladao Bornmut sa 5:2, iako su gosti prvi poveli. Viđeno je nekoliko prelepih golova, pogledajte sve.

Mitar se vratio - neka se plaše odbrane PL (VIDEO)

Fudbaleri Fulama kroz plej-of obezbedili su povratak u Premijer ligu, a jedan od najzaslužnijih za promociju bio je Aleksandar Mitrović. Srbin je bio prvi strelac Čempionšipa sa 26 pogodaka, ali i svih engleskih profesionalnih liga.

Potpuni šok u Moskvi - zar se za ovo sudi penal?! (VIDEO)

Spartak je ostao bez pobede u duelu sa Sočijem, pošto je gostima u samom finišu dosuđen penal. Kontroverzna odluka sudije, pogledajte situaciju i sami prosudite.

Najtužnija proslava gola u karijeri Aleksandra Soboleva

Visoki napadač Spartaka Aleksandar Sobolev imao je kome da posveti svoj pogodak na utakmici sa Sočijem, emocije govore više od reči.

Kad date dva gola za dva minuta i praktično rešite utakmicu

Krasnodar je slavio na gostovanju Ufi sa 3:0, a sve je bilo praktično rešeno sredinom drugog poluvremena, kada je Krasnodar postigao dva gola za dva minuta.