SK

24.10.2020 | 15.21 > 15:23

Kao na plaži: Magija Antonija za vođstvo protiv Sitija

Fudbaleri Vest Hema i Mančester Sitija remizirali su u meču šestog kola Premijer lige rezultatom 1:1. Domaćin je poveo sjajnim golom Majkla Antonija u 18. minutu. Izjednačenje i bod gostima iz Mančestera doneo je Fil Foden pogotkom u 51. minutu.

PR: Razlika u odnosu na Beograd - Gent sada ima golmana

Fudbaleri Crvene zvezde od 18.55 gostuju Gentu u okviru četvrtog kola Lige Evrope, a u najavi tog duela Vlada i Darko su izdvojili povratak Binana Bolata na gol belgijskog tima.

Vlada i Darko najavljuju gostovanje Zvezde Gentu

Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtak od 18:55 gostuje Gentu u okviru četvrtog kola Lige Evrope, a Vlada i Darko su u okviru vanredne Mozzart Piramide radosti najavili taj duel.

Piramida radosti: Ibrahimović – čudesno!

Mnogo puta do sada pričali smo o tome da to kako Zlatan Ibrahimović igra ove sezone nije normalno, ali on iz nedelje u nedelju radi sve ono što je protiv svih zakona fizike, ali i biologije. To je bila jedna od tema ovonedeljne epizode Mozzart Piramide radosti.

PR: Jan Oblak nije ’normalan’

Statistika pokazuje da su fudbaleri Atletika ove sezone primili samo trećinu golova koje je trebalo, a glavni razlog za to je golman ’Jorgandžija’. U novoj epizodi Mozzart Piramide radosti smo se pozabavili time koliko taj sistem može da potraje.