Real Madrid je u velikoj krizi i jasno je da raspoloženje u timu nije na očekivanom nivou. Kapiten Serhio Ramos je na treningu u ponedeljak izgubio živce i dva puta je ljutito napucao mladog saigrača i imenjaka Regilona.

Anardon

Sramno ponašanje jednog uvek nekorektnog, bahatog i nesportski nastrojenog fudbalera.

Odgovori 7 2

U igri su... Golčina Sebaljosa ukrasila pobedu Reala

Fudbaleri Real Madrida na teškom gostovanju u Vigu pobedili su Seltu sa 4:2 i posle poraza Barselone od Betisa lideru La Lige približili se na četiri boda minusa. Goleadu u Vigu okončao je sjajnim pogotkom Dani Sebaljos u nadoknadi vremena.

Ramos ponovo 'kosi' po terenu! Namerno ili ne? (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida u 4. kolu Lige šampiona pobedili su Viktoriju Plzenj sa 5:0, a meč je obeležio je još jedan nesportski potez Serhija Ramosa. Sevnuo je lakat, a Milan Havel je prevežen u bolnicu. Španac se posle meča izvinio: "Nisam smeo da ulazim u duel na taj način. Nije mi bila namera."

Gol dana - Alfred Finbogason

Reprezentacija Islanda upisala je i treći poraz u Ligi A Lige nacija, a meč protiv Švajcarske dugo će pamtiti Alfred Finbogason. Napadač Augsburga je u 81. minutu postigao spektakularan pogodak za svoj tim, prvi u Ligi nacija.

Navijači Sevilje slomili ogradu, dvojica u bolnici

Zaštitna ograda na stadionu Eibara popustila je posle proslave drugog gola Sevilje. Strelac iz penala je bio Ever Banega. meč je bio prekinut 15 minuta, a dvojica navijača Sevilje završila su u bolnici.