Sport klub

07.01.2019 | 20.14 > 20:16

Lepota fudbala u Segundi - tri gola za četiri minuta

Ko kaže da se u nižim ligama ne igra atraktivan fudbal. Utakmice španske Segunde između Numansije i Ovijeda završena je pobedom gostiju 2:3, a u periodu od 50. do 54. minutu pala su čak tri gola.

Komentari (4)

DonAndres

E to je fudbal

Odgovori 1 4

Vlada Canada

Segunda najjača druga liga na svetu..... U top 10 liga na planeti.

Odgovori 2 12

Miloš XI

Teško da je jača od Championshipa, realno.

14 2

Milojević o žrebu za LŠ: Dobro se poznajemo...

Trener Crvene Zvezde Vladan Milojević izneo je utiske nakon žreba za Ligu Šampiona, gde će njegov tim igrati protiv Suduve, kao i prošle sezone.

Završeni turniri "Dragan Mance" i G-Drive u Sarajevu

U nedelju su završeni turniri za mlađe kategorije "Dragan Mance" i G-Drive turnir za igrače do 17 godina "Igraj fudbal, živi život" u Sarajevu. Sport Klub je prenosio oba takmičenja.

Počinje EPU21, iz Italije se javlja Bojan Marinković

Novinar Sport Kluba Bojan Marinković izveštavaće nas svakodnevno sa evropskog prvenstva za omladince koje će biti odigrano u Italiji.

Naknadno pozvan na turnir, zaigrao, dao gol u 2. minutu

Urijel Antuna, reprezentativac Meksika i igrač L.A. Galaksija, neočekivano se našap na Gold Kupu, pošto je pozvan u tim nakon povrede igrača, isto tako neočekivano našao se u startno postavi na meču sa Kubom, i dao gol već u drugom minutu meča.