Sport klub

09.02.2019 | 15.13 > 16:52

Šta se desilo Rubenu Blanku?

Celta de Vigo

Veliku grešku je napravio golman Selte Ruben Blanko u 81. minutu meča protiv Hetafea. Dobio je povratnu loptu, ali je reagovao gotovo amaterski, što je iskoristio Haime Mata za konačnih 3:1.

Komentari (3)

Vlada HM

Objavite i gol Dardera. Vredi videti, plus je i u 90+ za pobedu.

13 0

Ni De Hea ni VAR ne mogu Nevešu ništa (VIDEO)

Utakmicu između Vulverhemptona i Mančester Junajteda obeležio je detalj iz 55. minuta i fantastičan izjednačujući gol Rubena Neveša. Čak je i VAR konsultovan, ali se ispostavilo da je sve bilo čisto.

Bizaran gol u danskoj ligi zbunio i komentatora (VIDEO)

Naš komentator Vladimir Novaković bio je potpuno zbunjen situacijom na utakmici danske lige između Brondbija i Alborga, niko nije očekivao da će golman domaće ekipe baš na ovakav način primiti gol...

PL Podkast: Da li VAR "guši" strast u fudbalu?

Pogledajte novo izdanje SK podkasta posvećenog Premijer Ligi, analizirali smo mečeve 2. kola, a u drugom delu emisije vodili smo raspravu o tome koliko VAR utiče na samu draž fudbalske igre.

Milivojević za SK: Gore od ovoga ne može!

Kristal Palas je pružio veoma bledu partiju u duelu sa Šefild Junajtedom i na kraju izgubio, poslušajte šta je nakon utakmice za Sport Klub rekao srpski vezista i igrač Palasa Luka Milivojević.