Sport klub

09.02.2019 | 15.13 > 16:52

Šta se desilo Rubenu Blanku?

Celta de Vigo

Veliku grešku je napravio golman Selte Ruben Blanko u 81. minutu meča protiv Hetafea. Dobio je povratnu loptu, ali je reagovao gotovo amaterski, što je iskoristio Haime Mata za konačnih 3:1.

Komentari (3)

Vlada HM

Objavite i gol Dardera. Vredi videti, plus je i u 90+ za pobedu.

"Penal" i isključenje Gomeza uništili Seltu

U 39. minutu utakmice između Hetafea i Selte je viđena zanimljiva situacija, pošto je arbitar Pablo Gonzales dosudio penal za domaćina, u situaciji koja je u velikoj meri sporna. Tu nije bio kraj pošto je napadač Selte Maksi Gomez dobio i dva žuta kartona zbog prigovora.

Od ovog šuta nema odbrane (VIDEO)

Napadač Real Sosijedada Vilijan Žoze postigao je sjajan pogodak u 45. minutu meča protiv Atletik Bilbaoa. Pogledajte.

Brašanac i Abelardo za SK: Bez pritiska protiv Reala

Alaves će u subotu u La Ligi dočekati Real (18,30 - SK3), a povodom tog meča za Sport Klub su govorili srpski vezista Darko Brašanac i trener kluba iz Baskije Abelardo.