Sport klub

16.04.2019 | 00.47 > 01:12

Milimetarski precizan šut umalo presudio Realu (VIDEO)

Fudbaleri Leganesa i Real Madrida odigrali su nerešeno (1:1) u poslednjoj utakmici 32. kola La Lige. Domaći su poveli prelepim golom Silve u 45. minutu, a konačan rezultat postavio je Benzema šest minuta kasnije.

Iz keca u dvojku: Rasplet u kvalifikacijama (VIDEO)

Kao što ste navikli i ove nedelje Lazar Jovanović i Nikola Jančić analiziraju za vas kladioničarsku ponudu za predstojeći vikend.

Luka i Marko upali na čas engleskog i fizičkog (VIDEO)

Luka Milivojević i Marko Dmitrović su posetili Mladenovac gde su bili u Osnovnoj školi "Momčilo Živojinović" gde su upali na čas engleskog, a zatim i u Gimnaziji gde su bili na času fizičkog. Učenici su bili oduševljeni što su videli reprezentativce, a pogleadjte kako su se i oni snašli.

"Mitrović je veoma snažan, biće jako teško zaustaviti ga"

Selektor reprezentacije Luksemburga Luk Holc govorio je pred meč sa Srbijom u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo o tome kakva očekivanja ima, a posebno je apostrofirao kao pretnju napadača Srbije i Fulama Aleksandra Mitrovića.

"Ne mogu da shvatim da Srbija nema bolje rezultate"

Luksemburški reprezentativac i golman Antoni Moris govorio je pred meč kvalifikacija u Beogradu protiv Srbije o tome šta čeka njegovu ekipi i naglasio da se čudi veoma manjku uspeha "Orlova" poslednjih godina.