You Tube

12.06.2019 | 15.32 > 15:33

Prvi dan Luke Jovića u Realu (VIDEO)

Madridski Real u sredu je na stadionu Santjago Bernabeu predstavio srpskog napadača Luku Jovića. Dolazak doskorašnjeg napadača Ajntrahta izazvao je veliko interesovanje španskih medija. Kraljevski klub će u četvrtak, 13. juna, predstaviti i Edena Azara.

Komentari (7)

Aнтифенси

Смористе више са Јовиђем.Играли су и веђи играчи од њега у Реалу,Јанковиђ,Мијатовиђ,па ником ништа.

Odgovori 4 18

Aleksis7bot

Koji Janković?

4 1

Miloš XI

28:35 - prvo obraćanje Jovića (na srpskom) 43:50 - izlazak na teren 46:00 - srpska zastava na tribinama 1:20:00 - konferencija za štampu - Butragenjo 1:22:20 - konferencija za štampu - Jović (na srpskom)

Odgovori 12 1

Da li je moguće promašiti kontru 2 na 0?

Fudbaler Venla Džon Jeboa nije uspeo da postigne gol iz neverovatne prilike. Posle kontre "2 na 0" nemački vezista odlučio je da šutira i nije dodao Rajtu, ali je loš udarac bio lak zadatak za golmana gostiju.

"U Srbiji nikad problem, ubedljivo smo najbolji"

Defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek očekuje tešku utakmicu u sredu u Atini protiv Olimpijakosa. Crveno-belima je za plasman u nokaut fazu Lige Evrope dovoljan i bod, a Degenek smatra da je ekipa na dobrom putu.

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.

PL podkast: Gojko i Ivan o mančesterskom derbiju

Poslušajte novo izdanje PL podkasta o Premijer Ligi, derbi kola na Etihadu kao i ostale duele kola analizirali su Gojko Andrijašević i Ivan Lončarević.