You Tube

05.10.2019 | 16.38 > 16:42

Majstorija šutera ili greška golmana? (VIDEO)

CD Leganes

Fudbaleri Levantea pobedili su Leganes na gostovanju, a meč je obeležio fantastičan pogodak veziste Levantea Kampanje iz slobodnog udarca. Ili je pre u pitanju velika greška golmana?

Kralj

Golmanov gol,bez dileme.

Odgovori 7 4

Majstorija Pareha, ovo ni Oblak ne brani (VIDEO)

Valensija je u derbiju kola španske lige protiv Atletiko Madrida uspela da stigne do boda, i to ovim sjajnim golom Danija Pareha iz slobodnog udarca. Ni Jan Oblak, jedan od najboljih golmama sveta nije imao rešenje za ovakav šut.

Gol karijere - pao je i Real (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida na gostovanju Majorki doživeli su prvi poraz u sezoni. Jedini pogodak u devetom kolu postigao je 28-godišnji internacionalac iz Obale Slonovače Lugo Junior u 7. minut.

Da li Zvezda ima čemu da se nada u Londonu? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema u 9. kolu Premijer lige odigrali su nerešeno u Londonu protiv Votforda 1:1. Pevci ponovo nisu blistali i uz mnogo sreće došli su do boda tri dana uoči meča Lige šampiona protiv Crvene zvezde. Da li srpski prvak ima čemu da se nada u Londonu?

Votford oštećen za penal: Kako VAR nije video OVO? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema i Votforda remizirali su 1:1, ali je taj rezultat lako mogao da bude drugačiji da je sudija dosudio jedanaesterac za Stršljenove u finišu poluvremena. Snimak ne ostavlja dilemu da li je Vertongen zakačio Delofeua, ali iz VAR sobe kažu da to nije bilo dovoljno za penal...