Sport Klub Youtube

09.11.2019 | 07.52

Golovi sa utakmice Sosijedad - Leganes (VIDEO)

Pogledajte golove sa utakmice Real Sosijedad - Leganes, prve koja je odigrana u ovom kolu španske La Lige, rezultat na kraju bio je 1:1.

Da li je Bejl zaslužio crveni karton? (VIDEO)

Napadač Real Madrida Garet Bejl dobio je žuti karton u 72. minutu duela sa Seltom (2:2), a nekadašnji sudija Huan Anduhar Oliver smatra da je Velšanin zaslužio najstrožu kaznu. Kakvo je vaše mišljenje?

Nije Siniša, ali jeste Sin: Sjajan gol iz slobodnjaka

Andrej Sin, igrač rumunskog Dinama, postigao je sjajan gol iz slobodnog udarca na derbiju sa Steauom, baš u stilu Siniše Mihajlovića, levom nogom.

Uklizati i oboriti Zidana - Neprocenjivo (VIDEO)

U utakmici Reala i Selte u 61. minutu fudbaler ekipe iz Viga je nenamerno trčeći za loptom oborio Zinedina ZIdana. Trener Reala se samo na trenutak podsetio kako je biti fudbaler, a naravno Zizu nije zamerio protivničkom fudbaleru.

Veliki kiks Reala (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida u 24. kolu La Lige odigrali su nerešeno sa Seltom 2:2 na Santijago Bernabeu stadionu. Kraljevski klub je ostao na prvoj poziciji, ali sada ima samo bod više od Barselone.