Sport Klub Youtube

18.01.2020 | 18.12 > 18:13

Atraktivna asistencija Jovića u pobedi Reala (VIDEO)

Real Madrid CF

Luka Jović je zabeležio prelepu asistenciju u pobedi Reala nad Seviljom, i to kod prvog pogotka Kasemira, koji je bio dvostruki strelac.

Komentari (3)

Vuk

Dečko je neosporno veliki talenat. Meni se čini da on deluje mlako na terenu. Ne trudi se dovoljno u ovo minuta što dobija. Treba da igra kao Suarez, presing na zadnju liniju.

Odgovori 2 1

Rale

Svi su skocili na njega i ocekuju da da gol svaki put kada udje u igru, a dobija sanse na kasicici i onda ocekuju nesto, a pritom mu je ovo prva sezona u klubu. Mislim da je pokazao da i ovom asistencijom da mu samo treba vise minuta u igri

Odgovori 4 0

Valee

Od Luke se ipak vise traze golovi... Nadamo im se sto pre... Ajde Lukaa

Odgovori 5 1

Intervju sa Milošem Ninkovićem, subota od 23.50

Priča od 7 dana o promašenom penalu protiv Partizana. Zbog čega je posle sezone u srpskom fudbalu pomišljao i da završi karijeru? Ko je “najluđi” saigrač kojeg je imao? Zbog čega smatra da su i fudbaleri dobrim delom krivi za svoju lošu reputaciju? Šta ga “tera” iz Srbije?

'Bomba' Teleša za prvo mesto Porta (VIDEO)

Fudbaleri Porta u 22. kolu prvenstva Portugala pobedili su Portimonense spektakularnim golom Aleksa Teleša u 86. minutu. Ekipa Serža Konseisaa izbila je na prvo mesto sa dva boda više od Benfike koja u ponedeljak gostuje Žil Visenteu.

Alkaser lepim golom načeo Atletiko, ali... (VIDEO)

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su u 25. kolu La lige ekipu Viljareala 3:1 posle preokreta.

Zbog ovoga su derbiji u Turskoj među najluđima na svetu (VIDEO)

Svega je bilo u derbiju između Fenerbahčea i Galatasaraja, golova, sukoba, crvenih kartona, pogledajte sve u ovom videu.