Sport Klub Youtube

26.09.2020 | 23.14 > 23:15

Dramatično u Sevilji, Real iz penala do 3 boda (VIDEO)

Pogledajte pregled najboljih momenata sa utakmice Betis - Real koja je završena trijumfom Kraljevskog kluba, a sve je počelo fantastičnom odbranom Kurtoea.

Komentari (2)

Pati Mils

A kako drugacije?

Odgovori 4 1

Zoran

Odlična utakmica ..nereseno realan rezultat...mislim da je moglo i bez penala ali NEvar i sudijske naklonosti rešili utakmicu...

Odgovori 10 7

Greška u odbrani Katalonaca i gol Valverdea (VIDEO)

Barselona i Real Madrid od 16 časova igraju El Klasiko, uz prenos na kanalu Nova Sport. Federiko Valverde doneo je prednost Madriđanima već u petom minutu, a samo tri minuta kasnije Katalonci su izjednačili preko Ansua Fatija.

Kao na plaži: Magija Antonija za vođstvo protiv Sitija

Fudbaleri Vest Hema i Mančester Sitija remizirali su u meču šestog kola Premijer lige rezultatom 1:1. Domaćin je poveo sjajnim golom Majkla Antonija u 18. minutu. Izjednačenje i bod gostima iz Mančestera doneo je Fil Foden pogotkom u 51. minutu.

PR: Da li su Real i Barselona sada u ravni sa ostalima?

Prošlog vikenda Real i Barselona su izgubili u istom danu i to pred međusobni susret u El klasiku, koji od 16 časova možete da pratite na Novoj Sport. Mnogi se pitaju da li su oni sada izjednačeni sa ostalima, a Ivan daje svoje mišljenje o tome u ovonedeljnoj epizodi Mozzart Piramide radosti.