Sport klub

30.01.2019 | 22.32

Dvostruki šok za Staru Damu u Bergamu (VIDEO)

Fudbalerima Juventusa retko se dešava da prime dva gola u razmaku od svega dva minuta, ali to su doživeli na gostovanju Atalanti u četvrtfinalu Kupa. Zbog besne reakcije, trener Alegri je potom isključen. Pogledajte golove u Bergamu...

Komentari (2)

Erik The Devil Kantona

Namjerno ispali mada bi se Atalanta pokrpila i da su sćeli ferku.Atalanta ka 90 setih ozbiljno dobra ekipa .Moguce da uskoči ka 4 u ligisampiona

Odgovori 4 3

Ronaldo

Nema nepobedivih ziveo fudbal

Odgovori 5 1

Dani kada je Drogba donosio trofeje: Finale FA Kupa 2012.

Iz naše arhive donosimo vam finale FA kupa 2012, kada je Čelsi savladao Liverpul sa 2:1, ponovo je jedan od golova u finalu postigao Didije Drogba koji je važio za Čelsijevog specijalistu za odlučujuće golove.

Najbolji momenti finala Kupa Belorusije (VIDEO)

Bate Borisov je u finalu Kupa Belorusije bio bolji od Dinama iz Bresta, pogledajte pregled meča koji je odlučen u poslednjim trenucima produžetka.

eEuro 2020: Srbija vicešampion Evrope u PES

PES reprezentacija Srbija osvojila je drugo mesto na eEURO 2020, u finalu je bila bolja Italija. Pogledajte sve mečeve završnog turnira i uživajte u virtuelnim fudbalskim majstorijama.

Spektakularna završnica finala Kupa Belorusije (VIDEO)

Bate Borisov je na spektakularan način osvojio trofej u Kupu Belorusije, pobedivši Dinamo iz Bresta pogotkom u 121. minutu. Kada su svi očekivali da će se nakon produžetaka izvoditi penali, Bate je postigao gol vredan trofeja.