You Tube

16.05.2019 | 03.22 > 03:24

Lacijali vređali Mihu, policija ga jedva smirila!

Navijači Lacija pre finalnog meča Kupa Italije vređali su trenera Bolonje i nekadašnjeg igrača kluba iz Rima Sinišu Mihajlovića. Srbin se mnogo iznervirao, a policajci ispred Olimpika jedva su uspeli da ga obuzdaju.

Komentari (12)

Gc

Sta ima da ga vredjaju,pa jedino su vredeli kao tim kad su igrali miha i deki za nih. 3 gola protiv samdorije iz slobodnjaka na jednoj utakmici,kada ce im se to ponovo desiti?!

Odgovori 41 1

Forza Lazio

I treba

Odgovori 3 33

Rade

Čovek koji nam je upropastio reprezentaciju, gde god da je došao ništa nije uradio kako treba, zato je i trener malih klubova, uvek će tamo i ostati.

Odgovori 25 88

Mesi savladao Dmitrovića dva puta za dva minuta (VIDEO)

U poslednjem meču španske La Lige za sezonu 2018-2019, Barselona je u gostima igrala nerešeno sa Eibarom 2:2, sjajnu golgetersku sezonu zatvorio je Mesi sa dva gola, i to u razmaku od dva minuta.

Kad se sudija previše "unese" u igru (VIDEO)

Sudija Indijano Maljenko doživeo je malu nezgodu na utakmici Real - Betis, u pokušaju da isprati akciju Reala, sapleo se u šesnaestercu, i čako malo omeo odbranu Betisa. Ipak, nije uticao na ishod akcije.

Majstorske makazice Ektora Erere (VIDEO)

Porto je u velikom derbiju savladao Sporting sa 2:1, i to fantastičnim golom Ektora Erere tri minuta pre kraja meča, Meksikanac je makazicama zatresao mrežu gostiju.

Navijači Porta "pecnuli" najvećeg rivala (VIDEO)

Navijači Porta su na derbiju sa Sportingom napravili zanimljivu koreografiju, koja je direktna provokacija za drugog velikog rivala Benfiku. Tim Benfike predstavljen je tako kao da za njega igraju sudije.