Košarka 19.04.2017 | 23:15

Olimpijakos po taktu Milutinova (VIDEO)

Košarkaši Olimpijakosa pobedili su Anadolu Efes u prvom meču četvrtfinalne serije Evrolige, a odličnu partiju pružio je srpski centar Nikola Milutinov sa 11 poena, 7 skokova i 2 asistencije.

Jan Veseli još leti po Moskvi... (VIDEO)

Fenerbahče je u sjajnom derbiju 7. kola Evrolige pobedio CSKA u Moskvi posle produžetka sa 95:92, a za igrača utakmice proglašen je Jan Veseli. "Leteći" Čeh je meč završio sa 31 poenom (14/19 za dva, 3/5 slobodna bacanja), uz 5 skokova, asistencijom i po dve ukradene i izgubljene lopte za 38 minuta

Držala se Zvezda u prvom poluvremenu, ali...

Košarkaši Crvene Zvezde doživeli su ubedljiv poraz na gostovanju Olimpijakosu u osmom kolu Evrolige, bilo je 85:59. Tim Dušana Alimpijevića imao je na poluvremenu podnošljiv zaostatak od deset poena, ali u nastavku domaćin je prosto pregazio goste iz Beograda...

MIlutinov je bio posebno inspirisan protiv Zvezde

Nikola Milutinov, nekadašnji igrač Partizana bio je posebno inspirisan u duelu protiv Crvene Zvezde. Centar Olimpijakosa ostvario je dabl-dabl učinak od 13 poena i 12 skokova, i proglašen za igrača utakmice.

Na terenu Grci bolji, ali na tribinama svi jednaki

Košarkaši Crvene Zvezde poraženi su ubedljivo na gostovanju Olimpijakosu, ali lepe scene viđene su po završetku duela u dvorani mira i Prijateljstva, kada su igrači dva tima zajedno pozdravili navijače na tribinama.