12.01.2018 | 16:48

Davidovac za SK: Samo da nastavim ovako

Košarkaš Crvene zvezde Dejan Davidovac očekuje dobru pratiju svog tima u Istanbulu u 17. kolu Evrolige protiv Anadolu Efesa.

Micićevo NBA zakucavanje! (VIDEO)

Plejmejker Anadolu Efesa i reprezentacije Srbije Vasilije Micić sjajnim zakucavanjem završio je jedan napad svog tima na gostovanju u Pireju.

Žofri, gde si krenuo? Obradović u elementu (VIDEO)

Temperamentni trener Fenerbahčea Željko Obradović uvek je težio perfekcionizmu i mali detalji za njega su veliki. Žofri Lovernj je prokockao poslednji napad u prvoj četvrtini duela sa Panatinaikosom i tako izazvao reakciju srpskog trenera.

Da li je Ljulj zaslužio isključenje? (VIDEO)

Bek Real Madrida Serhio Ljulj u 22. minutu duela sa Anadolu Efesa faulirao je Vasilija Micića, a sudije su taj prekršaj okarakterisale kao nameran. Španac je već imao nesportsku ličnu grešku iz prvog poluvremena... Arbitri su mu posle pregledanog snimka progledali kroz prste. Da li su bili u pravu?

Pešićeva lekcija: Zamisli taj bezobrazluk...

Trener Barselone Svetislav Pešić je pre početka konferencije za medije posle poraza od Budućnosti u "Morači" (67:64) imao šta da kaže tamošnjim novinarima. Legendarni Kari je stao u odbranu svog kolege Aleksandra Džikića. Pešićevu reakciju pogledajte na 26:38 minuta.